Heti órarend és terembeosztás
2019.01.07. - 2019.01.13.

Hétfő

2019.01.07.

18:00 - 21:30
Incanto - Lélekének (zártkörű)
Kun Szilvi
Bojtorján terem

18:00 - 19:30
Luna Jóga (Nyitott)
Varga Ildikó
Kankalin terem

18:30 - 20:30
Rituáltánc (Nyitott)
Berkes Judit
Juhar terem

Kedd

2019.01.08.

17:30 - 20:30
Játszmakörünk nyomában (Zártkörű)
Integrál Intézet
Boróka terem

18:00 - 21:00
Belső Mozdulat csoport (Zártkörű)
Ferenci Gabi
Kankalin terem

18:00 - 19:30
Tudd meg hány éves vagy valójában! - testösszetétel mérés (Nyitott)
Csáky Krisztina
Bojtorján terem

18:00 - 20:00
Himalájai jóga (Nyitott)
Cseri Eszter
Integrál lakás

19:00 - 21:00
Transzlégzés (Nyitott)
PrAkash Vörös Ákos
Lótusz terem

Szerda

2019.01.09.

9:30 - 12:30
ELMARAD - Csillagtitok meditáció (Zártkörű)
Veres Mónika
Boróka terem

16:30 - 20:30
Önismereti csoport (Zártkörű)
Garda Ildi
Áfonya terem

17:00 - 21:30
Küldetés Műhely (Zártkörű)
Kemény Péter
Bojtorján terem

17:00 - 18:30
Szeretetmeditáció és hangfürdő (Nyitott)
Kalmár Andrea
Rekettye terem

18:00 - 21:00
BUDDHAMBA Trip (mozgásmeditáció) (Nyitott)
Szalai Judit
Juhar terem

18:00 - 19:00
Jóban lenni önmagaddal - cél: az önbizalom! (Nyitott)
Jánosi Valéria
Kankalin terem

19:00 - 20:30
Csoportos hangfürdő (Nyitott)
Kalmár Andrea
Rekettye terem

Csütörtök

2019.01.10.

17:00 - 21:45
Belső evolúció - Integratív csoport (Zártkörű)
Kemény Péter és Pető Gábor
Lótusz terem

17:30 - 20:30
Évteremtő szeánsz 1. (Regisztrációhoz kötött)
Burger Anikó
Bojtorján terem

18:00 - 21:00
Védikus asztrológia (Nyitott)
Saródy Judit
Boróka terem

19:00 - 21:00
Örömdobolás (Nyitott)
Fehérholló Öskü
Rekettye terem

Péntek

2019.01.11.

9:30 - 16:00
DSZIT elméleti képzés (Zártkörű)
Magyar DSZIT Egyesület
Juhar terem

10:00 - 12:00
Himalájai jóga (Nyitott)
Nagy Gabriella
Integrál lakás

17:00 - 19:00
Kerekszőnyeg beszélgetés (Zártkörű)
Kléh-Reinle István
Beléndek terem

18:00 - 20:00
Csakis színházi Játéktér (Nyitott)
Ungár Mariann
Boróka terem

18:00 - 19:00
ELMARAD - Medi-Time/Buddhista meditáció (Nyitott)
Nagy Eszter Orsolya
Füstike terem

18:30 - 20:30
Előadás (Nyitott)
Kiss Balázs Kunó
Hamvas terem

Szombat

2019.01.12.

9:00 - 17:00
Jobb Agyféltekés Alap Rajztanfolyam (Nyitott)
Valentin Péter
Kankalin terem

10:00 - 19:00
Belső evolúció - Integratív csoport (zártkörű)
Pető Gábor és Kemény Péter
Integrál lakás

10:00 - 16:00
Konfliktuskezelés a párkapcsolatban (Nyitott)
Jánosi Valéria
Füstike terem

Vasárnap

2019.01.13.

9:00 - 17:00
Jobb Agyféltekés Alap Rajztanfolyam (Nyitott)
Valentin Péter
Kankalin terem

9:30 - 17:30
Pszichodráma (Zártkörű)
Harangi Rita
Bojtorján terem

10:00 - 19:00
Belső evolúció - Integratív csoport (zártkörű)
Pető Gábor és Kemény Péter
Integrál lakás

10:00 - 14:00
Elengedés workshop (Regisztrációhoz kötött)
Abért Viktória
Füstike terem

10:00 - 17:00
Asztrológia tanfolyam - I. csoport (Nyitott)
Bánfalvi Andrea
Boróka terem

11:00 - 17:00
Reiki tanfolyam - meditáció (Regisztrációhoz kötött)
Monos Vera / Százdi József
Beléndek terem