Heti órarend és terembeosztás
2019.01.21. - 2019.01.27.

Hétfő

2019.01.21.

9:00 - 17:00
Integrál Családállítás Képzőműhely (Zártkörű)
Kemény Péter
Lótusz terem

18:00 - 19:30
Luna Jóga (Nyitott)
Varga Ildikó
Kankalin terem

18:00 - 21:30
Incanto - Lélekének (Zártkörű)
Kun Szilvi
Bojtorján terem

18:30 - 20:30
Rituáltánc (Nyitott)
Berkes Judit
Lótusz terem

Kedd

2019.01.22.

10:00 - 11:00
BabaMóka (Nyitott)
TücsökSzabi
Gyerekjátszó

18:00 - 21:00
Belső Mozdulat csoport (Zártkörű)
Ferenci Gabi
Kankalin terem

18:00 - 20:00
Himalájai jóga (Nyitott)
Cseri Eszter
Integrál lakás

18:30 - 20:15
Movement Medicine - szabadon (Regisztrációhoz kötött)
Movement Medicine Budapest
Bojtorján terem

19:00 - 21:00
Dobkör (Regisztrációhoz kötött)
Ayon
Lótusz terem

Szerda

2019.01.23.

9:30 - 12:30
Csillagtitok meditáció (Zártkörű)
Veres Mónika
Boróka terem

16:30 - 20:30
Önismereti csoport (Zártkörű)
Garda Ildi
Áfonya terem

18:00 - 21:00
BUDDHAMBA Trip (mozgásmeditáció) (Nyitott)
Szalai Judit
Juhar terem

18:30 - 20:00
Csoportos hangfürdő (Nyitott)
Kalmár Andrea
Rekettye terem

Csütörtök

2019.01.24.

13:00 - 17:00
Véradás (Zártkörű)
MagNet Közösségi Ház
Rekettye terem

17:00 - 21:45
Belső evolúció - Integratív csoport (Zártkörű)
Kemény Péter és Pető Gábor
Lótusz terem

17:20 - 18:20
Kerengő (Nyitott)
Ungár Mariann
Gyerekjátszó

17:30 - 20:30
Évteremtő szeánsz 1. (Regisztrációhoz kötött)
Burger Anikó
Bojtorján terem

18:00 - 21:00
Védikus asztrológia (Nyitott)
Saródy Judit
Boróka terem

19:00 - 21:00
Örömdobolás (Nyitott)
Fehérholló Öskü
Rekettye terem

Péntek

2019.01.25.

9:00 - 17:00
Jobb Agyféltekés Alap Rajztanfolyam (Nyitott)
Valentin Péter
Kankalin terem

9:30 - 16:00
DSZIT elméleti képzés (Zártkörű)
Magyar DSZIT Egyesület
Juhar terem

10:00 - 12:00
Himalájai jóga (Nyitott)
Nagy Gabriella
Integrál lakás

16:00 - 21:30
Kapcsolódás ÉS Szabadság (Zártkörű)
Szabó Andrea és Kléh-Reinle István
Rekettye terem

17:00 - 21:45
Integrál Családállítás csoport (Zártkörű)
Kemény Péter
Lótusz terem

18:00 - 20:00
Csakis színházi Játéktér (Nyitott)
Ungár Mariann
Boróka terem

18:00 - 19:00
Medi-Time/Buddhista meditáció (Nyitott)
Nagy Eszter Orsolya
Füstike terem

18:00 - 21:00
Miért érdemes ma törökül tanulni? (Regisztrációhoz kötött)
Türkinfo Alaptívány
Juhar terem

18:00 - 21:30
Hannah - A buddhizmus útja Nyugatra - filmvetítés (Nyitott)
Ökofilmklub Egyesület
Átrium

Szombat

2019.01.26.

9:00 - 17:00
Jobb Agyféltekés Alap Rajztanfolyam (Nyitott)
Valentin Péter
Kankalin terem

10:00 - 19:00
Integrál Családállítás csoport (Zártkörű)
Kemény Péter
Lótusz terem

10:00 - 15:00
Felkészültem! 0+ tanfolyam - Újszülött- és gyermek életmentő tanfolyamok, valamint egészségügyi tanácsadás (Regisztrációhoz kötött)
Babasegély Szolgálat
Boróka terem

14:00 - 18:00
Teozófia a mindennapokban (Nyitott)
Szabari János; Nagyiday Adrienne; Szabó Lilla; Martinovish Tamás
Rekettye terem

19:00 - 21:00
Évindító Gyógyító Erdő meditatív koncert (Nyitott)
Samsara Boulevard
Belső udvar

Vasárnap

2019.01.27.

9:00 - 17:00
Jobb Agyféltekés Alap Rajztanfolyam (Nyitott)
Valentin Péter
Kankalin terem

9:30 - 17:30
Pszichodráma (Zártkörű)
Harangi Rita
Rekettye terem

10:00 - 18:00
Bodywork workshop (Regisztrációhoz kötött)
Garda Ildi
Bojtorján terem

19:00 - 21:00
Koncert (Nyitott)
ImproVibe
Belső udvar