Heti órarend és terembeosztás
2018.12.03. - 2018.12.09.

Hétfő

2018.12.03.

18:00 - 21:00
Ölelő figyelem - kommunikáció gyakorlócsoport Ölelő figyelem - kommunikáció gyakorlócsoport (Nyitott)
Bőr Róbert
Boróka terem

18:00 - 19:30
Luna Jóga (Nyitott)
Varga Ildikó
Kankalin terem

18:00 - 21:45
Játékklub (Nyitott)
MagNet Közösségi Ház
Teaház

18:00 - 21:30
Incanto - Lélekének (Zártkörű)
Kun Szilvi
Bojtorján terem

18:30 - 20:30
Rituáltánc (Nyitott)
Berkes Judit
Juhar terem

18:30 - 20:00
Tantra Tánc (Nyitott)
Kirana
Rekettye terem

Kedd

2018.12.04.

10:00 - 13:00
Társadalmi innováció workshop (Regisztrációhoz kötött)
SozialMarie
Boróka terem

10:00 - 11:00
ELMARAD - BabaMóka (Nyitott)
TücsökSzabi
Gyerekjátszó

17:00 - 20:00
Lendületben a klímáért: Kötetbemutató & vetítés (Nyitott)
Klímabarát Települések Szövetsége
Belső udvar

18:00 - 20:00
Himalájai jóga (Nyitott)
Nagy Gabriella
Integrál lakás

18:00 - 21:00
Nierika - Mexikói varázsnövények szertartásosa alkalmazása és tanításai - varázsgomba (Nyitott)
Mihályfi Márta
Juhar terem

18:30 - 20:00
TAO Csikung - Stresszoldó és energetizáló torna és meditáció (Nyitott)
Káplár Kornél
Boróka terem

Szerda

2018.12.05.

10:00 - 13:00
Asztrozófia tanfolyam (zártkörű)
Veres Mónika
Boróka terem

10:30 - 11:15
Jelel a Babám Kezdő Babajelbeszéd Tanfolyam (Nyitott)
Puskás Kriszti
Gyerekjátszó

17:00 - 21:30
Küldetés Műhely (Zártkörű)
Kemény Péter
Rekettye terem

18:00 - 19:00
Irány a sikeres, magabiztos élet! (Nyitott)
Jánosi Valéria
Kankalin terem

18:30 - 20:30
"Az Elmén Túl - beszélgetéssorozat" (Nyitott)
Kiss Balázs Kunó
Lótusz terem

Csütörtök

2018.12.06.

9:00 - 16:00
A nagyvállalati (SAFe) agilitás vezetése (Zártkörű)
Business Coach
Rekettye terem

17:00 - 20:00
Tiszta Kommunikáció tréning (Zártkörű)
Kun Szilvi
Boróka terem

17:20 - 18:20
Kerengő - Színjátszó, dráma és kézműves tábor 6-13 éveseknek (Nyitott)
Ungár Mariann
Gyerekjátszó

17:30 - 20:30
Játszmakörünk nyomában (Nyitott)
Integrál Intézet
Kankalin terem

17:30 - 21:30
Énidő - Bodywork csoport (Regisztrációhoz kötött)
Garda Ildikó - Fülöp Réka Beáta
Áfonya terem

18:00 - 20:00
A Jóga Tánca (Nyitott)
Nagy Gabriella
Integrál lakás

Péntek

2018.12.07.

9:00 - 19:00
Családállítás (Nyitott)
Kemény Péter
Kankalin terem

10:00 - 12:00
Himalájai jóga (Nyitott)
Nagy Gabriella
Integrál lakás

10:00 - 12:00
Találkozó (Nyitott)
Budapest Mums
Gyerekjátszó

17:30 - 21:30
ELMARAD - Újhold tánc - Kakaó Ceremónia - New Moon Dance Cacao Ceremony (Nyitott)
Arina Matvejeva
Lótusz terem

18:00 - 20:00
Csakis színházi Játéktér (Nyitott)
Ungár Mariann
Boróka terem

18:00 - 19:00
Medi-Time/Buddhista meditáció (Nyitott)
Nagy Eszter Orsolya
Füstike terem

19:00 - 22:00
Magyarok, menjetek haza! Hív a haza! - filmvetítés (Nyitott)
Ökofilmklub Egyesület
Belső udvar

Szombat

2018.12.08.

9:00 - 17:00
Jobb Agyféltekés Haladó Rajztanfolyam (Nyitott)
Valentin Péter
Kankalin terem

9:00 - 17:00
Vezetett meditáció (Regisztrációhoz kötött)
Gyurkó Zsolt
Boróka terem

9:30 - 17:30
Pszichodráma (Nyitott)
Harangi Rita
Sziddhárta terem

9:30 - 17:30
Pszichodráma (Zártkörű)
Harangi Rita
Lótusz terem

10:00 - 16:00
Konfliktuskezelés a párkapcsolatban (Nyitott)
Jánosi Valéria
Füstike terem

19:00 - 21:30
Ecstatic Dance Budapest (Nyitott)
Kun Szilvi
Hamvas terem

Vasárnap

2018.12.09.

9:00 - 17:00
Jobb Agyféltekés Haladó Rajztanfolyam (Nyitott)
Valentin Péter
Kankalin terem

9:30 - 17:30
Pszichodráma (Nyitott)
Harangi Rita
Sziddhárta terem

9:30 - 17:30
Pszichodráma (Zártkörű)
Harangi Rita
Rekettye terem

11:00 - 18:00
Reiki tanfolyam - meditáció (Nyitott)
Monos Vera
Boróka terem

16:30 - 18:00
ELMARAD - OPENSINGING (Nyitott)
Tóth Árpád
Belső udvar