Heti órarend és terembeosztás
2018.11.26. - 2018.12.02.

Hétfő

2018.11.26.

10:00 - 12:00
Erasmus+YET partnertalálkozó (Zártkörű)
Nőtárs Alapítvány
Boróka terem

15:00 - 17:00
Erasmus+YET partnertalálkozó (Zártkörű)
Nőtárs Alapítvány
Boróka terem

18:00 - 19:30
Luna Jóga (Nyitott)
Varga Ildikó
Kankalin terem

18:00 - 21:45
Játékklub (Nyitott)
MagNet Közösségi Ház
Teaház

18:00 - 21:00
Gyulladások (Nyitott)
Dr. Tamasi József
Juhar terem

18:00 - 21:30
Incanto - Lélekének (Zártkörű)
Kun Szilvi
Bojtorján terem

18:30 - 20:30
Rituáltánc (Nyitott)
Berkes Judit
Lótusz terem

Kedd

2018.11.27.

17:00 - 19:00
Női regénypályázat díjátadó ünnepség (Nyitott)
Atlantic Press Kiadó
Belső udvar

18:00 - 20:00
Himalájai jóga (Nyitott)
Nagy Gabriella
Integrál lakás

18:00 - 21:00
Belső Mozdulat csoport (Zártkörű)
Ferenci Gabi
Kankalin terem

18:00 - 20:30
Transztánc (Nyitott)
Oros Andi
Bojtorján terem

18:30 - 20:00
TAO Csikung - Stresszoldó és energetizáló torna és meditáció (Nyitott)
Káplár Kornél
Boróka terem

18:30 - 20:30
Stresszoldó Klub (Zártkörű)
Czinszky Cecilia
Beléndek terem

19:00 - 21:00
Ősök Útja Dobkör (Nyitott)
Majercsik János - Oguz
Lótusz terem

19:00 - 21:00
Hol lakjanak a hajléktalanok? (Nyitott)
Babus Csaba
Juhar terem

Szerda

2018.11.28.

10:00 - 12:00
Csillagtitok meditáció (Zártkörű)
Veres Mónika
Boróka terem

10:30 - 11:15
Jelel a Babám Kezdő Babajelbeszéd Tanfolyam (Nyitott)
Puskás Kriszti
Gyerekjátszó

16:30 - 20:30
Önismereti csoport (Zártkörű)
Garda Ildi
Áfonya terem

17:00 - 18:30
Konfliktusoldó meditációk és hangfürdők (Nyitott)
Kalmár Andrea
Rekettye terem

18:00 - 21:00
BUDDHAMBA Trip (mozgásmeditáció) (Nyitott)
Szalai Judit
Juhar terem

18:00 - 19:00
Hogyan növelhetjük az önbecsülésünket? (Nyitott)
Jánosi Valéria
Kankalin terem

18:30 - 20:30
Elvált Nők Klubja (Nyitott)
Sőregi Zsuzsanna
Boróka terem

19:00 - 21:00
Kalászi kurzus tájékoztató (Regisztrációhoz kötött)
Spitzer Gyöngyi/Soma Mamagésa
Lótusz terem

19:00 - 22:30
Jótékonysági vacsora (Regisztrációhoz kötött)
Magyar Élelmiszerbank Egyesület
Hamvas terem

19:00 - 20:30
Szerda esti hangfürdő (Nyitott)
Kalmár Andrea
Rekettye terem

Csütörtök

2018.11.29.

9:00 - 16:30
A tanodák jövője: finanszírozás és innováció (Regisztrációhoz kötött)
TanodaPlatform
Juhar terem

12:30 - 14:30
A tanodák jövője: finanszírozás és innováció (Regisztrációhoz kötött)
TanodaPlatform
Lótusz terem

12:30 - 14:30
A tanodák jövője: finanszírozás és innováció (Regisztrációhoz kötött)
TanodaPlatform
Bojtorján terem

17:00 - 20:00
Tiszta Kommunikáció tréning (zártkörű)
Kun Szilvi
Kankalin terem

17:00 - 21:45
Belső evolúció - Integratív csoport (Zártkörű)
Kemény Péter és Pető Gábor
Lótusz terem

17:00 - 20:00
Tudd meg hány éves vagy valójában! - testösszetétel mérés (Nyitott)
Csáky Krisztina
Bojtorján terem

17:20 - 18:20
Kerengő - Színjátszó, dráma és kézműves tábor 6-13 éveseknek (Nyitott)
Ungár Mariann
Gyerekjátszó

18:00 - 21:00
Védikus asztrológia (Nyitott)
Saródy Judit
Boróka terem

18:00 - 20:00
Copaiba - az aromaterápia csodája (Nyitott)
Mezriczky Eszter
Rekettye terem

19:00 - 21:30
MagNet Labor - Mi közöm hozzátok? Mi közöm hozzátok? (Nyitott)
MagNet Közösségi Ház
Belső udvar

Péntek

2018.11.30.

10:00 - 12:00
Találkozó (Nyitott)
Budapest Mums
Gyerekjátszó

18:00 - 20:00
Csakis színházi Játéktér (Nyitott)
Ungár Mariann
Boróka terem

18:00 - 19:00
Medi-Time/Buddhista meditáció (Nyitott)
Nagy Eszter Orsolya
Füstike terem

18:00 - 20:00
A Föld meséi: mese és zenés improvizáció felnőtteknek (Regisztrációhoz kötött)
Tóth Eszter/Vaskor Gréta
Rekettye terem

18:30 - 20:30
2018. év összegzése és a decemberi energiák – Ingyenes előadás (Nyitott)
Kiss Balázs Kunó
Hamvas terem

19:00 - 21:00
Dobkör (Regisztrációhoz kötött)
Ayon
Lótusz terem

Szombat

2018.12.01.

9:00 - 17:00
ELMARAD - Szervezetállítás (rendszerállítás) (Nyitott)
Marek István
Bojtorján terem

9:00 - 18:00
Önismereti csoport (Zártkörű)
György Kata
Rekettye terem

9:30 - 17:30
Pszichodráma (Zártkörű)
Harangi Rita
Bojtorján terem

10:00 - 19:00
Belső evolúció - Integratív csoport (zártkörű)
Pető Gábor és Kemény Péter
Lótusz terem

Vasárnap

2018.12.02.

9:00 - 17:00
Jobb Agyféltekés Rajzklub (Nyitott)
Valentin Péter
Rekettye terem

9:00 - 18:00
Önismereti csoport (Zártkörű)
György Kata
Sziddhárta terem

9:00 - 18:00
Önismereti csoport (Zártkörű)
György Kata
Kankalin terem

10:00 - 19:00
Belső evolúció - Integratív csoport (zártkörű)
Pető Gábor és Kemény Péter
Lótusz terem