ÉVADNYITÓ ÉLMÉNYNAP

Szeptember első szombatján kitárjuk a kapukat, hogy betekintést kapj az ősztől kezdődő csoportokba, képzésekbe, tréningekbe.

headerReggel 10 órától a termekben párhuzamosan zajlanak a különböző bemutatók, előadások, workshopok, míg a Belső udvarban Kiss Balázs Kunó, Révész Ákos kiállítás megnyitója és csodás koncertek várnak.

Ízelítő a programokból:
kiállításmegnyitó, önismereti csoport bemutatók, koncertek, előadások, fúziós családállítás, bodywork csoport, meditációk, táncok, biológiai életkor mérés, kézműves vásár és alkotás…

A gyerekeket egész nap kreatív foglalkozások várják.  A napot az Ecstatic Dance rendezvénysorozat budapesti nyitóestjével zárjuk a Belső udvarban.

Tarts velünk, gyűjts élményeket és kapcsolódj a MagNet Élmény Napon!

A részvétel ingyenes!

Facebook eseményünket itt találod.

Az egyes programokra az info@magnethaz.hu címen jelentkezhettek!

 kuno

BELSŐ UDVAR PROGRAMJAI

10:00-11:00 Kiss Balázs Kunó - Stressz, félelem és frusztráció nélküli élet c. elöadása

15:00-16:00 Révész Ákos Idötlenség ideje c. kiállítás megnyitója

17:00-19:00 Kirtan Band koncertSONY DSC

19:00-23:00 Ecstatic Dance Budapest – Gathering The Tribe


ELŐADÁSOK – REKETTYE TEREMdance

11:00-12:00 Védikus Asztrológia Tanfolyam - bevezetö elöadás – Saródy Judit

12:15-13:15 Pszi a mindennapokban, - rejtett képességeink tudatos használata - Közös ESP kísérlettel– Paulinyi Tamás

13:30-14:30 Asszertivitás a Tiszta Kommunikáció segítségével – Kun Szilvi

14:45-15:45 Fejböl a szívbe - Hogyan kapcsolódhatsz az érzéseiddel? – Rátz Gabriella

16:00-17:00 Testtudatos Táplálkozás – Marton Melinda

17:15-18:15 Férfi Fordulópontok – Igásló, vagy szilaj Musztáng? – Halmos Gábor, Bertalan Gábor

18:30-19:30 Az Igazira várni, vagy Igazivá válni? – Tulajdonságok, készségek, amelyek a jó párkapcsolathoz szükségesek – Jánosi Valéria

20:00-21:00 Fúziós családállítás – Pállya Moria, Klausz Réka

 

EGÉSZSÉGÜGYI MÉRÉSEK A SZIDDHÁRTA TEREMBEN

10:00-16:00 Ingyenes testanalízis és shake kóstoló a Súlyfelejtö Klub csapatávalfinom-shake_alaphoz-jpg

 

KÉZMŰVES FOGLALKOZÁSOK ÉS VÁSÁR A JUHAR TEREMBEN

10:00-13:00 "Rongyból csodát"- textil dekorációk - Csapó Ida

10:00-13:00 Fadekoráció készítés – Barkácslédi (Tasi Katalin)

13:30-16:00 Krepp-papír képek készítése - Szentpéteri Dominika

13:30-16:00 Hennázás - Czirják Ivett13265980_241157356256315_450110939797851853_n-2

16:30-20:00 Kóró Beatrix - Tüzzománcozás ELMARAD!

16:30-20:00 Átváltozó textíliák - újrahasznosító varrómühely - Filep Anita

 

 

CSOPORT BEMUTATÓK ÉS WORKSHOPOK

10:00-11:00 Aroma Yoga® ízelítö - Onozó Emese – BORÓKA TEREM BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES BETELT

10:00-11:00/17:00-18:00 Egyéni kezelés - Erdösi-Bóta Bence – FÜSTIKE TEREM BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES BETELT

10:00-12:00 Belsö erö csoport bemutató – Kun Szilvi, Petö Gábor – LÓTUSZ TEREM BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES BETELT

10:00-12:00 Hiteles kapcsolódás - csoportos flow élmény – Gánti Bence, Integrál Akadémia – BOJTORJÁN TEREM BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES

10:00-12:00 Önismeret a javából - csoportbemutató - Pállya Moria, Klausz Réka – KANKALIN TEREM BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES

10:00-16:00 Lomilomi masszázs - Mezei Attila – MASSZÁZS KUCKÓ BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES BETELTfacebook-kep

12:00-16:00 Abért Viktória - Játékos konzultáció – FÜSTIKE TEREM BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES BETELT

12:00-14:00 Lélek-Térkép workshop - Szabó Csilla Freya – BORÓKA TEREM

12:30-14:30 Nöi önismereti csoportbemutató – Kalmár Andrea – LÓTUSZ TEREM BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES BETELT

12:30-14:30 HANGölelés - meditatív koncert – Cseke Szabolcs – BOJTORJÁN TEREM

12:30-14:30 Meditáció - Erdösi-Bóta Bence, Polzovits Gábor – KANKALIN TEREM

14:30-15:30 A sorsformáló képességekröl kicsit másképpen – Arian Heléna, Hodvilág Egyesület – BORÓKA TEREM

15:00-16:00 Milyen a boldogság 150 illata? Aromaterápia a mindennapokban - Onozó Emese – BELÉNDEK TEREM BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES BETELTtudjmegtobbet

15:00-16:00 KacagÓra-Nevetö jóga - Kolozsvári Marianna – BOJTORJÁN TEREM BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES

15:00-16:30 Szabad Hangadás - Erdösi-Bóta Bence – KANKALIN TEREM

15:00-17:00 Szakrális Körtánc – Balla Judit – LÓTUSZ TEREM BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES

16:00-17:00 A Vörös Sátor Kincsei - Ébredö nöi energiák – Patek Katalin – BORÓKA TEREMtanc1

16:30-18:30 Kényes egyensúlyaink - csoportbemutató – Garda Ildikó, Bánsághi Anna – BOJTORJÁN TEREM BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES

17:15-19:30 Csoportos kezelés bemutató 60 percben - Martin Kovac – KANKALIN TEREM BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES BETELT

17:30-19:30 Soul Motion®- LélekRitmusok Mozgásmeditáció – Fekete Erika – LÓTUSZ TEREM BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES

18:00-20:00 MA-URI® Worksho - Táncolj szabadon! - Dr. Györfi Zoltán, Györfi Zsófi – BORÓKA TEREM BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES

19:00-21:00 Kapcsolódások - Bodywork bemutató – Garda Ildikó– BOJTORJÁN TEREM BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES

20:00-21:00 RituálTánc - Indián Nyár - Berkes Éva, Berkes Judit – LÓTUSZ TEREM BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES

 

GYEREKPROGRAMOK A GYEREKJÁTSZÓBAN

10:30-11:15 Sing Along Kids – Cleo Mitilineoumagnetikus-reggelik

12:00-13:00 Rezgetö - Játékos ismerkedés a hangtálakkal gyerekeknek - Horváth Aranka

14:30-15:30 Kézműves foglalkozás – Kocsis Ági

16:00-17:00 TücsökSzabi Móka Cseke Szabolccsal

17:30-19:00 Trambulin Színház - Faguriga Táncház és György lovag bábjátéktabor-6

19:00-20:00 Mesehősök, közös színezés

20:00-22:00 Szabad játék

 

A programokon való részvétellel hozzájárulsz, hogy a rendezvény idején kép és hangfelvétel készülhet rólad, melyet a MagNet Közösségi Ház marketing célra felhasználhat.

A program változás jogát fenntartjuk!